Mistr lisovny | Plzeň

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 39 000 Kč
Referenční číslo
109-18-405217-3
Popis pozice

Nově hledáme Mistra lisovny do výrobního závodu v Plzni.

Máte technické vzdělání? Jste manuálně zručný a ochotný učit se novým věcem? Pakl hledáme právě Vás!

Náplní práce na pozici Mistra lisovny bude:

  • vedení týmu zaměstnanců
  • řízení činnosti oddělení, rozdělování pracovních úkolů, kontrola pracovní kázně
  • kontrola materiálů, kvality výrobků a produktivity
  • kontrola dodržování pracovních postupů a hodnocení
  • zodpovědnost za vstřikovací lisy a jejich drobná údržba
  • výměna výrobních forem
  • práce ve směnném provozu
Požadavky
  • SOU nebo SŠ technického směru
  • zkušenost z obdobné pozice, či s vedením lidí
  • manuální zručnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový program Cafeteria
  • odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy 2krát ročně
  • vzdělávací kurzy a školení
  • nářadí, pomůcky a oblečení
  • možnost přesčasů
  • příplatky za směnný provoz