MISTR - JEDNA SMĚNA!

Referenční číslo
11-18-365340
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi s vedením lidí ve výrobě? Jste otevřený změnám? Umíte si sjednat pořádek, a jen tak se ničeho nezaleknete?

Pak se nám přihlaste na pozici MISTRA, kde budete pracovat na JEDNU SMĚNU!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení přiděleného úseku
  • vedení kolektivu o cca 30 lidech, jejich motivace a rozvoj
  • rozhodování o objemu, technologii výroby nástrojů a stanovování priorit
  • sledování a hodnocení plnění úkolů a stanovování nápravných opatření
  • zajišťování materiálu a nástrojů pro výrobu dílenských zakázek
  • participace na investičních plánech
  • reporting
Požadavky
  • alespoň SOU vzdělání (technického směru)
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • zkušenost s vedením lidí, přirozená autorita
  • obecně dobré technické znalosti a myšlení v souvislostech
  • komunikační a organizační dovednosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
Benefity

Motivující finanční ohodnocení

13. plat + každoroční přidávání

25 dní dovolené

Finanční odměny za odpracované roky

Možnost osobního rozvoje

Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou

Dotované závodní stravování

Hrazené jazykové kurzy

Pružnou pracovní dobu

Příspěvek na penzijní připojištění

Svozové autobusy ze směrů: Semily, Železný Brod, Lomnice nad Popelkou