MISTR | 3 směny | až 55tis.Kč!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
6-14-345445
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného mistra, který dokáže velmi dobře komunikovat a je přirozenou autoritou. Máš stabilní praxi ve výrobní společnosti na úrovni mistra, nebo jiné vedoucí pozici? Naši technologii výroby tě naučíme, ale jinak už musíš být hotový šéf, který se nebojí výroby ani administrativy.

Budeš mít na starosti jak přímé, tak nepřímé podřízené. Důležitá je pro nás osobnost a výsledky v oblasti vedení lidí. Pracujeme na 3 směny, ale víkendy budeš mít volné.

Nabízíme velmi zajímavé mzdové ohodnocení. Nástupní mzda 45tis. Kč, která se bude postupně zvyšovat a do roka budeš až na 55tis. Kč!

Hlavní úkoly:

  • plánování a rozdělení práce
  • kontrola provedených úkolů
  • reporting vedoucímu výroby
  • zodpovědnost za svěřený úsek výroby
  • motivace a hodnocení zaměstnanců
Požadavky
  • stabilní praxe na obdobné pozici
  • velmi dobré vystupování a profesionální přístup
  • přirozená autorita
  • znalost interních ERP systémů
  • MS Excel na dobré úrovni
  • práce ve třísměnném provozu (víkendy volné)
Benefity
  • dovolená navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas