Microsoft Solution Architect

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-15-355814
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného architekta, který bude zodpovědný za návrh řešení v oblastech Microsoft O365/M365 příp. Azure. Navrhovaná řešení budete konzultovat hlavně se zákazníkem a delivery týmem.

  • Zodpovědnost za návrh IT architektury ve svěřené oblasti na základě konzultací se specialisty z různých oblastí
  • Zajištění sladění návrhů řešení se strategií a architekturou určenou lokálními procesy a mateřskou společností
  • Podílet se na strategickém a taktickém plánování a projekčních setkáních s produktovým managementem, dalšími architekty, podpůrnými a vývojovými týmy
  • Definovat vlastnosti, fáze, požadavky na řešení a specifikace, podle kterých je řešení definováno, řízeno a doručeno
  • Spolupráce s managementem při vytváření a prosazování osvědčených postupů a procesů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání IT/ technického směru
  • Minimálně 5 let praxe s návrhy a konzultacemi v oblasti cloudové architektury a migrací systémů řešení * Microsoft O365/M365 příp. Azure
  • Velmi dobré zkušenosti s relačními databázemi (např. MySQL, PostgreSQL, NoSQL, MongoDB)
  • Schopnost řešit problémy, dodržovat termíny, zaměřit se na detail
  • Velmi dobrá znalost ČJ a AJ
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i týmově
  • Schopnost komunikace se zákazníkem, pochopit jeho potřeby a sdílet je s kolegy

Analytické myšlení

  • Mobilní telefon dle výběru - iPhone nebo Samsung, je to na vás.
  • Služební auto
  • Každé dva roky dostanete příspěvek 15 000 Kč na nový
  • Zaměstnanecký tarif za pár korun
  • Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně
  • Služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy…
  • MultiSport karta pro vás, pro doprovod i dítě
  • Volné nebo zlevněné vstupy do stovek sportovních a relaxačních zařízení
  • Penzijní připojištění
  • Slevy na nákup zboží a produktů u našich vlastních i desítek našich partnerů
  • Stravenky v hodnotě 115 Kč
  • Zdravotní péče ve smluvním zdravotním centru