METROLOG - FARMACIE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-18-382717
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro přední českou farmaceutickou společnost hledáme METROLOGA. Máte zkušenosti s metrologií a rádi byste to praktikovali ve farmaceutické výrobě léčiv pak hledám právě Vás.

Náplň práce zahrnuje:

Správa systému metrologie, včetně související dokumentace a řádu

Zajišťování metrologických úkonů (kvalifikace a kalibrace)

Spolupráce se servisními techniky/dodavateli

Provádění interních kalibrací

Revize dokumentace spojené s kvalifikací zařízení

Zastupování firmy v jednání s ČMI, ÚNMZ v otázkách metrologie

Spolupráce napříč celou firmou se správci měřidel při metrologických úkonech a zpracování příslušné dokumentace

Dohled nad CA/PA s dopadem na metrologii

Spolupráce při interních/externích auditech

Úzká spolupráce s oddělením QA při auditech metrologie a počítačových systémů

Správa systému pro monitoring teploty a vlhkosti

Spolupráce na změnových řízeních s ohledem na zařízení

Požadavky
  • Praktické zkušenosti s metrologií
  • Zkušenosti s problematikou Data Integrity
  • Znalosti v oblasti výrobních zařízení, či kontrolních analytických přístrojů
  • Znáte regulované prostředí (slovo SVP/GMP Vám není cizí)
  • Samostatnost, ochotu se vzdělávat, komunikační dovednosti
  • Anglický jazyk na úrovni B1/B2
  • Řidičské oprávnění typu B
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Hrazené certifikáty
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy