METROLOG až 50 000 Kč, Praha 6

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-368020
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do farmaceutické společnosti přijmeme metrologa se zkušeností s testováním.

Budeš součástí našeho vývojového týmu. Vyvíjíme přístroje pro kardiologii, fyzioterapii a estetiku.

Určitě oceníme, když budeš mít zkušenosti s prováděním kalibrací, kalibračního plánu a celkově s metrologií a péčí o přístroje s ní spojené.

Můžeme Ti nabídnout skvělý kolektiv, super moderní zázemí a i testovací stroje :-).

Zaujalo Tě to? Pošli svůj životopis.

Požadavky
  • Osvědčení o přezkoušení minimálně dle §6, vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice.
  • Anglický jazyk – mírně pokročilý, psaná komunikace s kolegy v zahraničí.
  • Předchozí praxe v metrologii a zkušebnictví velkou výhodou.
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba 5 týdnů placené dovolené
  • 4 dny Sickday
  • Možnost vyčerpat týden neplaceného volna
  • Benefitní systém Benefit Plus (možnost výběru: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, sport, cestování, vzdělávání, kultura, zdraví, tištěné knihy, Multisport karta, ostatní služby)
  • Interní kurz anglického/německého jazyka plně hrazený firmou.
  • Odborné vzdělávání a literatura
  • Občerstvení na pracovišti
  • Bonus za doporučení nového kolegy
  • Věrnostní prémie (5, 10, 15, 20 a 25 let ve firmě)
  • Výhodný firemní telefonní tarif i pro rodinné příslušníky a kamarády (až 10)
  • 2x ročně víkendová akce pořádaná firmou pro zaměstnance
  • Sportovní akce, opékačky, …

Pokud jsi technický příznivec, půjčíme Ti i nějaké testovací stroje i k soukromým účelům :)).