MĚROVÝ TECHNIK

Referenční číslo
11-10-382866
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš uplatnit své zkušenosti a stát se měrovým technikem?

Ideální čas na změnu! Právě obsazuji pozici MĚROVÉHO TECHNIKA!

Vaší náplní práce bude:

  • provádění auditů, kontrol, testů, měření, analýz a vzorkování
  • programování a nastavování měřících zařízení
  • správa měřidel
  • přímý dohled zajišťování kvality procesů a produktů
Požadavky
  • znalost technických výkresů
  • zkušenosti s programováním a používáním měřících zařízení (drsnoměr atd.) a metrologie (výhodou)
  • znalost používání a programování 3D Hexagon – software PC DMIS
  • zkušenosti s programem Microsoft Power BI výhodou
  • AJ výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • dotované obědy, Cafeterie
  • pravidelný měsíční příspěvek
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • jazyková výuka, externí školení
  • výkonnostní bonus