MECHATRONIK | AŽ 40 000 Kč | ČB

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-396800-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený mechanik, který má zkušenosti i s MECHATRONIKOU či ELEKTROTECHNIKOU?

Nebo jste naopak ABSOLVENT technikého oboru a hledáte svou první práci?

Tak či tak se nám rozhodně ozvěte! Do firmy přímo v Českých Budějovicích hledáme MECHATRONIKA, kterého bude čeakt:

  • práce v týmu mechaniků, kteří mají na starosti elektro údržbu a servis výrobních strojů
  • práce s výkresovou dokumentaíc
  • drobbné úpravy a opravy strojů
  • práce na 2 směnu
Požadavky

Vzdělání nebo zkušenosti ve strojírenství - mechanika, elektrotechnika

Manuální zurčnost

Schopnost práce s technickou dokumentací

Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování