MECHATRONIK

Referenční číslo
5-10-394664-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás elektromobilita, máte zkušenosti s nástrojem CAD, výkonovou elektronikou a do toho umíte anglicky?

V tom případě se mi ozvěte!!!

Vaší hlavní odpovědností bude:

  • Zodpovědnost za oblast mechatroniky pohonného systému od baterie přes nízkonapěťovou větev, vysokonapěťový měnič až po elektrickou pohonnou jednotku
  • Práce s CAD a PDM (zkušenost s PTC Creo a Windchill výhodou)
  • V rámci náplně práce uplatníte znalost výrobních technologií (tlakové lití, vstřikování, lisování, frézování, soustružení atd.) a znalosti v disciplínách (technické kreslení, toleranční analýza, montážní proces, technologie zpracování a vlastnosti materiálů atd).
Požadavky
  • Min. SŠ, nejlépe s technickým zaměřením, ale není to podmínka
  • Znalosti komponentů elektrického pohonu (zejména e-motor, vysokonapěťový měnič)
  • Znalosti angličtiny – komunikace s mezinárodními týmy na denní bázi
Benefity

Nabízíme Vám:

  • Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
  • 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování
  • Nejnovější technologie
  • Další rozvoj a kariérní růst