MECHANIK/ELEKTRONIK | BĚLÁ POD BEZDĚZEM

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-10-406160-1
Popis pozice

Hledá se Mechanik/Elektronik!

Máš vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §6 a chceš pracovat v automobilovém průmyslu?

  • Opravy, montážní a demontážní práce na elektrických instalacích výrobních a administrativních budov, strojů a chladících zařízení
  • Kontroly a preventivní prohlídky výrobních strojů a zařízení
  • Výměna elektrických strojů, přístrojů, zařízení, strojů a výrobních linek
  • Záznamy do dokumentace o provedených činnostech dle interních předpisů
  • Zajištění odstranění vzniklých závad na elektrických a energetických zařízeních
Požadavky
  • SŠ nebo SOU technického směru.
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou.
  • Znalost Vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §6.
  • Základy řízení S7- Siemens, základy robotiky, základní znalosti pneumatiky, hydrauliky.
  • Schopnost pracovat v týmu, manuální zručnost, pečlivost.
Benefity
  • Penzijní připojištění,
  • Odměny, bonusy
  • Dovolená nad rámec zákona,
  • Závodní stravování
  • Možnost karierního postupu, další vzdělávání.
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce).