MECHANIK ÚDRŽBY| NOVÝ PROJEKT| MOST

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-10-349222
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme MECHANIKA ÚDRŽBY, který/-á se nebojí rozjet nový projekt!

Hledáme kandidáty/ky na pozici MECHANIK ÚDRŽBY!

  • Seřizování a mechanická údržba výrobních zařízení
  • Provádění plánovaných a operativních údržbářských prací
  • Správa a objednávky náhradních dílů
  • Rozjezd a nastavení nových výrobních zařízení
  • Vypracování metodických postupů údržby
Požadavky

Koho hledáme na pozici STROJNÍ MECHANIK ÚDRŽBY?

  • SOU/ SŠ strojního zaměření
  • 3 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zodpovědný a pečlivý přístup
  • Práce ve směnném provoze (po rozjezdu 3 směnný provoz)
Benefity
  • Roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč