Mechanik údržby

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-18-393586-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní závod v okrese Ústí nad Labem obsazujeme pozici Mechanik údržby !

Vaší náplní práce bude především:

  • zajišťování preventivní údržby strojů a zařízení
  • opravy a údržba strojního zařízení
  • podílet se na analýze poruchovosti strojů a navrhování nápravných opatření
  • samostatně technicky vyhodnocovat a následně řešit vzniklé závady na elektrickém a strojním zařízení
  • navrhovat preventivní opatření vedoucí k větší spolehlivosti výrobních linek
  • podpora při instalaci nových zařízení společnosti
  • zajišťování operativních úkolů
  • samostatně technicky analyzovat a následně řešit vzniklé závady na strojním zařízení
  • skladový management – evidence náhradních dílů
  • dodržování platných vyhlášek a předpisů v rámci své působnosti
  • dodržování 5S na pracovišti
  • být odpovědný za svěřená zařízení
  • pracovat na dosažení stanovených KPI‘s
Požadavky
  • SOU, nejlépe vzdělání v oboru mechanik seřizovač nebo jiném technickém oboru
  • Požadovaná praxe v oboru
  • Odborná způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §6
  • Manuální zručnost a týmová spolupráce
  • Ochota učit se, pečlivost, flexibilita
  • Komunikativní a organizační dovednosti
  • Ochota práce ve směnném režimu (3 směny - R, O, N)
Benefity
  • Bonus až do výše 15%
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Ppříspěvek na dopravu
  • Životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou