MECHANIK VÝROBNÍCH LINEK| I PRO ABSOLVENTI

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 34 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-18-403655-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazuje se pozice MECHANIKA SMT!

Dokážeš být v práci samostatný a máš technického ducha?

Možná hledáme právě tebe!

  • Obsluha a údržba vyspělých SMT (Surface Mount Technology) strojů
  • Instalace a výměna součástek do strojů - vyžaduje vysokou míru samostatnosti a přímou zodpovědnost za proces
  • Aktivní spolupráce s oddělením kvality, logistiky, údržby
  • Kontrolu výrobního procesu a systematické zaznamenávání výrobních dat

Pokud by tě taková práce zajímala, tak se těším Tvůj životopis!

Požadavky
  • SŠ nebo SOU v technickém oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Ochota pracovat na směny
Benefity
  • Penzijní spoření
  • 25 dní dovolené
  • Náhradní volno za navíc odpracované hodiny
  • Pestré stravování za dobrou cenu (výběr až z 8 jídel)
  • Bezplatné parkoviště
  • Wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center