MECHANIK - SEŘIZOVAČ - TACHOVSKO

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
9-10-388788-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěli byste pracovat ve stabilní, dlouholeté významné společnosti ?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Vaší hlavní náplní práce bude :

  • řešení především oprav a údržba strojů, ale i jiných výrobních zařízení
  • řešení technických problémů na zařízení a seřizování mechanických nastavení strojů, automatů včetně periferií, přípravků a dalších zařízení, aby vše běželo, jak má :-)
  • evidence oprav na strojích a zařízení
Požadavky
  • Vzdělání SOŠ, SOU v oboru mechanik, seřizovač strojů, zámečník apod.
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Benefity
  • 13 plat !
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní prémie
  • dotované stravování
  • možnost růstu atd.