MECHANIK | OTROKOVICE | až 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-18-392098
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš čerstvě po škole nebo se již nějakou dobu ve výrobě pohybuješ? Poradíš si s každodenní operativou? Dokážeš udržet výrobní linku v chodu?

Pak hledáme právě TEBE!

Do výrobní firmy v Otrokovicích hledáme MECHANIKA!

Tvou náplní práce bude:

  • práce v třísměnném provozu
  • oprava drobných poruch výrobní linky
  • spolupráce s oddělením údržby
  • preventivní údržba
Požadavky

MUSÍŠ MÍT:

  • SOŠ nebo SOU technického zaměření
  • manuální zručnost

VÝHODOU:

  • zkušenost na obdobné pozici
  • zkušenost s automatizací
  • vzdělání v oboru elektro
Benefity
  • nástup možný ihned
  • nadprůměrný plat v závislosti na délce praxe, zkušenostech a dosažené kvalifikaci
  • náborový bonus 30 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících
  • spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti
  • podporu při zaškolení
  • stabilní pracovní smlouvu v rozvíjející se společnosti s dlouhodobou historií a jasnou vizí
  • jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým
  • široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů