MECHANIK/-ČKA MĚŘENÍ A REGULACE

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 49 000 Kč
Referenční číslo
8-18-397690-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako mechanik/-čka měření a regulace budete:

  • diagnostikovat závady a provádět výměny/opravy na instrumentačních zařízeních
  • koordinovat a dohlížet na kvalitu údržby/oprav
  • pečlivě dokumentovat činnosti údržby a podílet se na přípravě plánů údržby
  • podílet se na řízení údržby během odstávky
  • provádět diagnostiku instrumentačních prvků pomocí protokolu HART
  • zajišťovat dostupnost dílů pro činnost údržby
Požadavky

SOU nebo SŠ vzdělání (elektrotechnické)

Vyhláška 50/1978 Sb.

zkušenosti s údržbou prvků instrumentace ve výrobě (alespoň rok)

technická zručnost a schopnost samostatné práce

Benefity
  • odměny a bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu, pojištění (životní, penzijní)
  • sick day
  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • další zaměstnanecké benefity