MECHANIK/SPECIALISTA ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-404495-4
Popis pozice
  • Preventivní kontrola, údržba, opravy a optimalizace strojů a zařízení
  • Pravidelné údržby robotů (FANUC, YASKAWA, KUKA)
  • Diagnostika a optimalizace strojních zařízení
  • Nastavení a seřízení kamerových systémů, snímačů
  • Změna parametrů výrobních strojů
  • Analýza příčin poruch robotických zařízení a jejich řešení
Požadavky
  • SŠ/SOU vzdělání
  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Schopnost analyzovat problém
  • Ochota učit se novým věcem a pracovat ve třísměnném provozu
  • VÝHODOU: znalost průmyslové automatizace, pneumatiky
Benefity
  • 13. mzda a měsíční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění a penzijní či životní připojištění 1 000,- Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria
  • Stravenkový paušál