Materiálový plánovač

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-18-356192
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici materiálového plánovače do výrobní firmy v Ostrově u Stříbra. Máte zkušenost v oboru? Chcete se stát součástí zajímavého projektu mladé zahraniční prosperující firmy? Přihlaste se!

Čeká Vás následující

  • plánován a řízení výroby s cílem na optimalizaci
  • plánování využití linek a zařízení za těsné spolupráci s vedoucím výroby
  • zajištění dodávek polotovarů dle časového plánu
  • řízení a optimalizace materiálových zásob
  • informace o dodatečných nákladech
  • vyhodnocování KPI v rámci své odpovědnosti a podpora neustálého zlepšování a optimalizace
  • spoluúčast na auditech
  • zástup za manažera logistiky
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • pokročilá úroveň anglického jazyka
  • oientace v technické dokumentaci
  • zkušenost v materiálovém plánování ve výrobě
  • pokročilá úroveň Excelu
  • energické vystupování, nadšení pro práci, ochota učit se nové věci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,5 na km
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • roční bohusy
  • obědy ZDARMA
  • systém CAFETERIE