MANUFACTURING ENGINEER | Až 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-400432-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mate zkušenosti z výroby? Technika Vás baví a chcete se v ní rozvíjet? Pak hledáme právě VÁS!

Co Vás na pozici MANUFACTURING ENGINEER čeká?

  • Zajišťování potřebných technických prostředků na svěřených výrobních linkách a související výrobní dokumentace pro výrobní procesy
  • Spolupráce s projektovým teamem na úpravách linek a výrobních zařízení při zavádění výroby nových dílů
  • Sledováni linek a okamžité řešení problémů v spolupráci s teamem
  • Přinášet návrhy směrující k zvýšení produktivity a efektivity linek
Požadavky
  • Zkušenosti min. 2 roky na obdobné pozici
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (alespoň B1)
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Zkušenost s programem CAD, Windchill, SAP, MSProject
  • Orientace v průmyslových robotech, kamerových systémech, pneumatických prvcích, servopohonech, řídících systémech (PLC)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hod./ týden
  • pružná pracovní doba
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • cafeterie
  • multisport karta
  • závodní stravovaní
  • věrnostní bonusy