Manufacturing Engineer

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
8-18-365205
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost na Chomutovsku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manufacturing Inženýra.

Náplň práce:

  • technická podpora výrobního procesu (strojní bezpečnost, výrobní takt time, ergonometrie pracoviště, stabilita procesu)
  • optimalizace výrobního zařízení, návrh nového výrobního zařízení při rozšiřování výroby, FMEA
  • tvorba provozní dokumentace (postupy nastavování strojů)
  • technologická podpora výrobního procesu (výkresy produktů, tolerance, materiálové specifikace)
  • návrh výrobních přípravků
  • práce s 2D CAD (výrobní přípravky, layout stroje, výrobního uzlu, výrobní linky)
Požadavky
  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
Benefity
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • další vzdělávání
  • školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ
  • nástup možný ihned nebo dohodou
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search