MANUÁLNÍ PRÁCE

Plný úvazek
Mzda
21 000 - 24 000 Kč
Referenční číslo
11-18-367755
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti z výrobního prostředí anebo je chceš získat? Jsi pečlivá a trpělivá osobnost, která zvládne velmi jemnou detailní práci? Máš skvělý zrak pro rozeznání barev?

Potom neváhej a ozvi se nám!

HLEDÁME ŠIKOVNÉ PRACOVNÍKY DO VÝROBY NA 3 SMĚNY!

Co Tě čeká:

  • lehká nenáročná manuální práce
  • obsluha strojů a strojků při výrobě elektrických kabelů, svazků a konektorů
Požadavky
  • manuální zručnost pro detailní jemnou práci
  • velmi dobrý zrak pro rozpoznání barev
  • ochota práce na 3 směny
Benefity
  • bonus za plnou docházku 2500 Kč
  • měsíční odměny dle výsledků společnosti
  • stravenka 80Kč/den
  • svozový autobus z České Lípy, Nového Boru, Cvikova, Svoru, Jiřetína a Šluknova
  • příspěvek na ubytování v případě relokace
  • příspěvek na penzijní připojištění