MANAŽER VÝSTAVBY l ZAHRANIČNÍ PROJEKTY l STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
110 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
16-10-375284
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš cestovat, poznávat svět a jezdit na dlouhodobé pracovní cesty? Zároveň pracovat na zajímavých projektech pro společnost s dlouholetou tradicí a historií?

Máme řešení! Hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažera výstavby pro zahraniční projekty v oblasti strojírenství.

Budeš mít na povel celou instalaci výrobku z oblasti těžkého průmyslu přímo u zákazníka, lokality po celém světě, o zajímavé místa nebude nouze. Budeš zajišťovat odvoz dílů na stavbu, aby bylo vše včas na správném místě, se zákazníkem budeš domlouvat průběh stavby, zajišťovat lokální subdodavatele prací a zajišťovat potřebné dokumenty. Proto jsou důležité organizační a komunikační schopnosti a schopnost operativně řešit vzniklé problémy.

Co bude hlavní náplní tvé práce?

  • řídit instalaci v místě realizace
  • vést realizační tým při montáži zakázky
  • dodržování termínů harmonogramu stavby
  • posuzování a evidování víceprací subdodavatelů
  • komunikace se zákazníke, přepravdi, výrobou

Inzerovaná mzda zahrnuje fixní složku 70 000 - 80 000 Kč/ měs., diety v průměru 40 euro/ den (cca 30 000 Kč) a kapesné ve výši 40% z diet (cca 10 000Kč).

Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikační znalost anglického jazyka nutností (mluvená i písemná forma)
  • znalost hydroenergetických zařízení výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu
  • ochota cestovat a dlouhodobě působit na stavbě v zahraničí
  • komunikativnost, dobré organizační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • dovolená 4 týdny + 5 dnů navíc
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy
  • zázemí silné tradiční společnosti