MANAŽER ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
6-10-378370
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nadnárodní, výrobní společnost působící v oblasti automotive hledáme opravdu zkušeného MANAŽERA ÚDRŽBY! Máte rádi výzvy? Tak právě jedna taková tu právě čeká! Potřebujeme dát dohromady údržbu a vše s tím spojené. Žádné házení klacků pod nohy u nás nečekejte - naopak, od vedení budete mít plnou podporu :).

Co se od Vás očekává:

  • řízení odd. údržby a koordinace činnosti zaměstnanců údržby
  • plánování údržby (preventivní/prediktivní, operativní)
  • snižování nákladů
  • výběrová řízení pro realizaci a nákup servisních služeb a náhradních dílů
  • jednání s externími dodavateli
  • zodpovědnost a vyhodnocování poruchovosti výrob
  • dohled nad BOZP a PO
  • motivace a vedení týmu spolupracovníků spolupráce s ostatními odd. společnosti
  • reporting nadřízenému na denní bázi
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • odpovídající zkušenosti s vedením údržby min. 5 let
  • platná vyhláška 50 min. §6
  • komunikativní AJ - denní využití (B2)
  • silný technický background
  • znalost LEAN, TPM
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • dotované závodní stravování