MANAŽER TÝMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ | NON-AUTOMOTIVE

Referenční číslo
6-10-357052
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš za sebou praxi procesního inženýra ve výrobní společnosti?

Nebo máš projektovou zkušenost?

Toužíš změnit obor? Automotive bylo dost?

Hledáš posun ve své kariéře?

PAK JE TATO PŘÍLEŽITOST PŘESNĚ PRO TEBE!

Náplň práce:

  • vedení týmu procesáků, jejich motivace, rozvoj,
  • optimalizace výrobních procesů - transfery výroby, nové produkty,
  • úzká spolupráce s top managementem,
  • komunikace napříč celým závodem,
  • vysoké pracovní nasazení - neustálé vyhledávání zlepšováků, proaktivita, iniciativa, důslednost,
  • denní komunikace v anglickém jazyce - spolupráce se zahraničními pobočkami.
Požadavky
  • VŠ - technického směru
  • AJ - denní komunikace
  • praxe z automotive vítána!
  • zkušenost z pozic procesního inženýra nebo projektového manažera ve výrobní společnosti požadována + praxe s vedením alespoň menšího týmu lidí
  • znalost a aplikace nástrojů LEAN
Benefity
  • PLATOVĚ OTEVŘENÉ
  • zázemí stabilní společnosti!
  • výborné výsledky v oblasti výroby v celosvětovém měřítku!
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá)
  • odborná/jazyková školení
  • možnost profesního růstu
  • další zaměstnanecké benefity
  • množství teambuildingových aktivit