MANAŽER PROJEKTŮ ( VEDOUCÍ )

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
9-18-406178
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vzděláni technického směru a zkušenosti s dohledem nad projektem od jeho záčatku až po uspěšné zakončení?

Pak hledáme právě tebe!

A co Tě na téhle pozici čeká?

  • Péče o zákazníky, udržování dobrých vztahů
  • Projektový management, plánování a sledování nákladů
  • Příprava prezentací, poskytování poradenství
  • Příprava zadávací dokumentace
  • Komunikace s výrobou
  • Sledování faktur
  • Vyřizování stížností
Požadavky

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

  • Technické/ekonomické vzdělání
  • Praxe v oboru
  • Znalost procesů v automobilovém průmyslu (ideálně)
  • Dobrá znalost německého či anglického jazyka
  • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • atraktivní finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní/životní připojištění
  • další odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • bonusová dovolená dle odpracovaných let