Manažer pro změny výrobních procesů, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-347867
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do oddělení engineeringu - sekce Changes obsazujeme pozici Manažera pro změny výrobních procesů.

Hledáme technicky a manažersky zdatné jedince, kteří by měli zájem koordinovat činnosti oddělení o velikosti 15-20 zaměstnanců.

V tomto oddělení se evidují a řídí změny výrobního procesu zakázek. Náplň práce spočívá v aktivní komunikaci s výrobou a dalšími sekcemi v engineeringu.

Ideální kandidát by měl dříve fungovat jako mezičlánek mezi výrobou a konstrukcí - ideálně na pozici seniorního procesního inženýra, technologa nebo seniorního projektového manažera ve výrobě. Nemusí znát detailně práci v CADovém systému, ale měl by se v ní orientovat a dokázat problematiku konzultovat s konstruktéry, kteří budou mít úpravy ve výkresech na starosti. Důležité jsou silné prezentační a komunikační dovednosti a znalost anglického jazyka.

Požadavky
  • ideálně VŠ technického zaměření
  • pokročilá angličtina pro bezproblémovou komunikaci
  • velmi dobrá orientace v technických výkresech
  • zkušenost z výrobní společnosti
  • pokročilá znalost MS Office
  • pozitivní přístup,
  • schopnost koordinovat a motivovat tým
Benefity
  • Měsíční bonusové ohodnocení 15 %
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění