MANAŽER PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-361087
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dodává průmyslovým zákazníkům po celé světě a právě hledá MANAŽERA PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY! Řeč je o příjemné, rodinně laděné společnosti v Praze.

Na pozici budete mít možnost:

  • vyvíjet vhodnou strategii plánování a logistiky
  • vést tým plánování a logistiky (cca 10 lidí)
  • spolupracovat s projektovými manažery společnosti - v ČR i zahraničí
  • podílet se na nalezení nákladově nejvýhodnějšího distribučního řešení
  • spolupracovat s přepravci a dopravními společnostmi
  • podporovat využití ERP systému
  • nástup možný ihned
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky zkušeností s dodavatelským řetězcem, logistikou nebo řízením skladu
  • zkušenost i mimo automotive oboru jsou podmínkou
  • manažerská zkušenost alespoň na úrovni středního manažmentu
  • preferované technické znalosti: SAP S4 Hana, INFOR, Crystal Reports, Microsoft Office 365, SharePoint, Red Hat, Microsoft aplikace
  • pokročilá úroveň angličtiny pro denní komunikaci
  • komunikační a organizační dovednosti, týmový hráč
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy
  • bezproblémové parkování, možnost dojíždění na kole