MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ | AŽ 110 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-10-406984
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Velká příležitost pro všechny LEAN/CI MANAŽERY. Pro stále se rozrůstající automobilový závod na Táborsku je nově otevřená pozice MANAŽER NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ.

Máte zkušenosti z odbobné pozice a nedělá vám problém domluvit se anglicky?

Láká vás uplatnit své znalosti ze štíhlé výroby? Pak vám nabízíme ideální podmínky a podporu od vedení firmy, které je otevřeno všem nápadům a vylepšením.

Co vás bude čekat:

  • Příprava reportů pro vedení závodu a centrálu společnosti
  • Organizování a provádění školení a workshopů
  • Zajištění implementace a sdílení návrhů na zlepšení mezi jednotlivými závody
  • Řízení menšího týmu zaměřeného na neustálé zlepšování
  • Spolupráce s ostatními odděleními v závodě
  • Implementace a dodržování stanovených standardů
  • Poskytování podpory ostatním závodům v rámci Evropy

Uričtě neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni (používání na denní bázi)
  • Zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici
  • Znalost nástrojů LEAN, Minitab aplikace
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Certifikace Green belt
  • Ochota cestovat
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na sport/volný čas
  • Bonusy za věrnost
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy