MANAŽER KVALITY | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL | ZLÍNSKÝ KRAJ

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
12-10-404719
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte prokazatelné zkušenosti v oblasti řízení kvality? Dokážete vést a motivovat tým? Máte angličtinu na komunikativní úrovni?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy ve Zlínském kraji hledáme MANAŽERA KVALITY!

Vaší náplní práce bude:

  • vedení oddělení kvality a podpora týmu
  • zajištění fungování oddělení kvality
  • komunikace se zákazníky
  • vedení reklamací a eskalací směrem k zákazníkům a dodavatelům
  • analýza procesů a návrhy na jejich zlepšení
  • zodpovědnost za interní i externí audity
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • 5 let zkušeností na vedoucí pozici v oblasti kvality
  • dobrá znalost AJ pro každodenní komunikaci
  • znalost metod řízení kvality (FMEA, PPAP, SPC...)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • služební automobil
  • bonusová složka mzdy
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • závodní stravování