MANAŽER KVALITY s NJ

Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč
Referenční číslo
9-30-344900
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MANAŽER KVALITY! Hledáme silnou osobnost, která zvládne vedoucí pozici v automotive kvalitě, dokáže skutečně vést podřízené a jednat na úrovni se zákazníkem.

Vaším úkolem bude:

  • zodpovědnot za implementaci a dodržování norem ISO/TS
  • zodpovědnost za interní audity a za tvorbu systému pro hodnocení dodavatelů
  • komunikace se zákazníkem
  • vedení oddělení kvality
  • řešení záležitostí v oblasti kvality se zákazníkem a dodavateli
  • podpora Kaizen projektů
Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti řízení kvality
  • znalost požadavků na kvalitu v automobilovém průmyslu
  • znalost problematiky plánování kvality a metod řízení
  • zkušenosti s implementací systémů ISO a TS výhodou
  • komunikativnost, flexibilita
  • znalost německého jazyka
Benefity

5 týdnů dovolené

13. plat

věrnostní odměny

kvartální bonusy

závodní stravování

penzijní pojištění