MANAŽER KVALITY S NJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
12-18-391492
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušeným kvalitářem, který má praxi s implementací QMS? Ovládáš skvěle angličtinu a zároveň se nezalekneš ani němčiny? Rád přijímáš nové výzvy? Tak se mi ozvi!

Hledáme kolegu či kolegyni, který/á nám pomůže vybudovat oddělení kvality!

Tvým úkolem bude:

  • implementace QMS a dohled nad jeho účinností
  • zodpovědnost za zákaznickou, interní i dodavatelskou kvalitu
  • zajištění odpovídající úrovně kvality produktů
  • sledování cílů kvality a jejich neustálé zlepšování
  • spolupráce se zákazníky a dodavateli, řešení jejich stížností
  • analýza rizik, 8D reporty
  • zodpovědnost za interní i externí audity
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost AJ na úrovni B2
  • znalost NJ alespoň na úrovni B1 - komunikace se zákazníky na denní bázi
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • zkušenost s implementací QMS
  • schopnost vést tým
  • znalost norem ISO 9001, 14001 a 45001
  • znalost programu Helios orange výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • pět týdnů dovolené
  • přátelská atmosféra