MANAŽER KVALITY S AJ

Plný úvazek
Mzda
120 000 - 150 000 Kč
Referenční číslo
12-10-394757
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání technického zaměření a jste zkušeným manažerem kvality z výrobní společnosti? Hovoříte plynně anglicky a nezaleknete se ani němčiny? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu? Tak jste pro nás ten pravý!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení kvality
  • určování strategie v oblasti kvality
  • zodpovědnost za dosahování stanovených cílů v oblasti kvality
  • vedení týmu (cca 10 zaměstnanců)
  • navrhování a stanovování postupů, norem a specifikací kvality společnosti
  • zajištění toho, aby výrobní procesy splňovaly mezinárodní i místní normy
  • navrhování změn a jejich implementace
  • reporting jednateli
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s řízením kvality (5 let ve výrobní společnosti)
  • znalost AJ na úrovni B2
  • znalost NJ výhodou
  • zkušenosti z mezinárodní společnosti
  • znalost Lean Managementu a zkušenosti s jeho implementací
  • schopnost motivovat, řídit a mentorovat zaměstnance
Benefity
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • týden dovolené navíc
  • práce v mezinárodních týmech
  • odborné a jazykové kurzy
  • neformální atmosféra
  • pružná pracovní doba
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity