MANAŽER KVALITY | AŽ 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-10-392722
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením kvality v oblasti automotive? Hledáte uplatnění na pozici MANŽERA KVALITY? Výborně!

Pokud se domluvíte plynule anglicky, neváhejte mi zaslat Vaše CV.

Co budete mít na pozici MANAŽER KVALITY na starosti?

  • vybudování a řízení oddělení managementu kvality s odpovědností za vedení týmu
  • kontaktní osoba pro otázky kvality pro zákazníka
  • zpracování reklamací
  • vývoj a údržba firemního systému řízení
  • provádění školení v oblasti kvality
  • plánování a provádění interního auditu, audit u dodavatele
  • optimalizace interní a externí kvality
  • reporting za oddělení kvality
  • plánování rozpočtu pro oddělení kvality
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo podobný obor
  • AJ na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
  • znalost a aplikace metod a nástrojů pro oblast kvality
  • víceletá zkušenost v oblasti řízení kvality, zejména interiérů
  • znalost předpisů kvality a životního prostředí pro automobilový sektor, jako je IATF 16949 / ISO14001 / ISO50001 a VDA
  • ochota cestovat do zahraničí (2-3x ročně)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy/13. plat
  • home office
  • flexibilní pracovní doba