MANAŽER KVALITY | AUTO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-402213-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se profík na pozici Manažer kvality!!!!

Znáš perfektně dodavatelskou a zákaznickou kvalitu?

Umíš výborně anglicky a nástroje kvality máš v malíku?

Pak čti dál a zjisti co bude tvým úkolem:

  • Řízení a odpovědnost za tým kvality
  • Tvorba quality management systému
  • Řízení a správa systému BOZP/PO )
  • Stanovení postupů a realizace monitorování a vyhodnocování kvality výroby
  • Předkládání návrhů opatření na zvýšení kvality
  • Tvorba a nastavování postupů a procesů
  • Kontrola rozpočtu včetně nákladů na nekvalitu
  • Spolupráce na projektech při zavádění nových produktů do sériové výroby
  • Provádění auditů a spolupráce při zavádění nápravných opatření
  • Podpora a rozvoj zlepšovacích procesů ve firmě
Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • Praxe na obdobné pozici v zákaznické nebo dodavatelské kvalitě
  • Znalost nástrojů kvality a štíhlé výroby
  • Znalost standardů BOZP/PO
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Prezentační dovednosti
  • Aj na úrovni B2 ( denní použití)
  • ŘP sk. B
Benefity
  • K dispozici auto i pro soukromé účely
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování,
  • Dovolenou navíc
  • Po zapracování možnost práce na home office
  • Pravidelné profesní vzdělávání a jazykové kurzy