LINUX support L2 až 75 000,-

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-16-367905
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velkou nadnárodní společnost hledáme nového kolegu pro tým podpory řešení. Budete odpovídat za poskytování podpory, konzultací, vedení a řešení problémů v týmu.

Budete spolupracovat s různými interními týmy (databáze, síť, správci operačních systémů a vývojáři atd.)

Co bude Vaší náplní práce?

  • Podpora 2. úrovně pro aplikace a služby (od počátečního testování po podporu výroby)
  • Aplikační podpora v rámci SLA podle procesů ITS s hlavním zaměřením na správu incidentů, problémů a změn
  • Monitoring podporovaných služeb
  • Určení problémů a jejich následné řešení
  • Spolupráce s dalšími týmy podpory v rámci organizace a externími dodavateli
  • Spolupráce s vývojáři ke zlepšení kvality služeb
  • Monitoring a dohled na celkový výkon služby
  • Dohled a údržba nad technickou dokumentací
  • Zajištění kapacity služeb
  • Účast na schůzkách ze strany IT a zákazníků
  • Pohotovost (obvyklá rotace jeden týden v měsíci)
Požadavky

Co na tuto pozici musíte umět?

  • Předchozí zkušenosti v oblasti IT podpory
  • Pokročilé zkušenosti s Linuxem / Unixem
  • Základní znalost skriptování Bash & Powershell
  • Znalost SQL

Jaký musíte být?

  • Týmový hráč
  • Analytické dovednosti a schopnost rychle se dostat od incidentu / problému k řešení
  • Přístup zaměřený na zákazníka

VÝHODOU

  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost aplikačních serverů (Tomcat, Apache, Weblogic)
  • Vítáme zkušenosti s MDM (Mobile Device Management)
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • 25 dnů dovolené
  • 6 dnů Sick day
  • Finanční bonusy
  • Náhrada platu za méně než 10 dnů absence v rámci nemoci v průběhu celého roku
  • Stravenky plně hrazené firmou
  • CAFETERIA benefit program
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub pro zaměstnance
  • Kurzy a školení
  • Jazykové kurzy