Linux Monitoring Engineer

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378628
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Group Linux Monitoring Engineer s vášní nebo zájmem o monitorování. Co budeš dělat?

  • monitorování a protokolování
  • Implementovat, konfigurovat a spravovat nová monitorovací řešení
  • Zajistit důkladné a úplné sledování všech prostředí a vrstev - sítě, serveru, úložiště a aplikací
  • Poskytovat analýzu chybějících funkcí a provést je napříč řadou monitorovacích nástrojů
  • Implementovat změny v odpovědných systémech
  • Správa projektů malé infrastruktury
Požadavky
  • Znalost oblasti IT Infrastructure
  • Více než 3 let zkušeností se správou systémů Linux
  • 3 a více let zkušeností v produkčních operacích
  • Zkušenosti nebo zájem o Nagios, Zabbix
  • Zkušenosti s grafickými nástroji, jako je Graphite a Grafana
  • Znalosti o skriptování (Python, Perl nebo podobné; Bash; REST API)
  • Zkušenosti s monitorováním služeb
  • Přehled automatizace infrastruktury, nasazení a správy konfigurace (RH Satellite, Ansible, CloudForms, Rundeck)
  • OpenShift / Kubernetes / Docker jsou velkým plusem
  • OpenSource a Linux je nutností.
  • Plynně česky nebo slovensky a anglicky
Benefity
  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba a HO (až 10 dní v měsíci)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavá a náročná práce úspěšné mezinárodní skupiny
  • Žádný dress code
  • Vlastní kavárna, relaxační zóna, tělocvična