LINUX administrator, 75 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
4-16-355008
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nové posily do týmu v Ostravě!

Hledáme machry na LINUX, fajn a příjemné kolegy, kteří dokáží táhnout za jeden provaz a chtějí pracovat v nadnárodní společnosti s dlouhletou tradicí a silnou značkou! Hledáme LINUX ADMINISTRÁTORY - s praxí, i ty méně zkušené!

Vašim úkolem bude:

  • implementace zlepšení a návrhy týkající se výkonnosti systémů
  • zakládat nové systémy prostřednictvím požadavků
  • budete řešit Linux 2nd level task
  • zodpovídat za SUSE Linux operační systémy a jejich middleware
  • řešení aktualizace systémů (patching)
  • zodpovídat za kvalitu řešení
  • komunikace s interními zákazníky
  • provádět příčinnou analýzu

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • praxe na pozici Správce Unix/Linux OS (SUSE Linux znalost vítána)
  • znalost VMWare
  • znalost SaltStack, YAML výhodou
  • znalost ITIL výhodou
  • velmi dobrá znalost angličtiny, němčina výhodou
  • zájem o svůj odborný růst
  • komunikativnost a organizační schopnosti, týmovost
Benefity
  • 13. plat a další bonusy
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • MOŽNÝ HO
  • závodní stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • příspěvek na dopravu