LEHKÁ PRÁCE ve výrobě PRO KAŽDÉHO 20 000 - 22 000 Kč !!

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 22 000 Kč
Referenční číslo
3-18-354588
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Nevadí Vám práce ve dvou nebo třísměnném provozu? Pak čtěte dál!

Nabízíme dlouhodobou, fyzicky nenáročnou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr!

Vaší náplní práce bude:

  • na výrobních linkách ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu (nejedná se o pásovou výrobu!), budete pracovat s jemnými a drobnými komponenty
Požadavky
  • manuální zručnost a šikovnost (zejména schopnost pracovat s drobným a jemným materiálem)
  • nic dalšího není potřeba, vše Vás naučíme
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy v kantýně přímo ve výrobní hale
  • měsíční docházkový bonus 2 000Kč
  • pokud si zvolíte třísměnný provoz, dostanete 1 500kč bonus!
  • možnost kariérního růstu už po pár měsících
  • kvalitně odvedená práce Vám může přinést další bonusy