LEAN SPECIALISTA S AJ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-10-402133-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Specialista Štíhlé Výroby se podílí na návrzích, řešení a implementaci v rámci projektu zaměřeného na LEAN/Continuous Improvement.

  • koordinuje činnost jednotlivých zaměstnanců zapojených do projektu AES na úrovní závodu (projektové řízení)
  • podílí se na návrzích a optimalizaci technologických parametrů zařízení vedoucí k vyšší stabilizaci procesů, zlepšení kvality a výrobních parametrů (tj.OEE, Yield, PPH aj.)
  • analyzuje data, navrhuje opatření a kontroluje jejich účinnost
  • podílí se na definici akčních plánů, nápravných opatření ad.
  • podílí se na analýzách, jejich interpretacích dle AES priorit
  • podílí se na standardizaci a definici KPI i výsledných aktivit
  • iniciuje nutné změny v procesu, na základě AES
  • jedná s externím partnerem/partnery, zapojenými do projektu
  • spolupracuje s ostatními úseky společnosti
  • pomáhá s nastavením nových standardů (např. QTY, Výroby ad.)
  • navrhuje účinná opatření pro neustálé zlepšování
  • Pravidelný reporting
Požadavky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Znalost metodiky lean
  • Plat dle předchozích zkušeností
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení