LEAN SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-30-344732
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Cílem této pozice je provádění činností, které se týkají výrobních systémů a dosahování jejich kvality, ceny a termínu.

Budete:

  • navrhovat nové oblasti zlepšování v rámci výrobních systémů
  • zajišťovat a koordinovat vzdělávání související s výrobními systémy
  • koordinovat plány týkající se výrobních systémů a sledovat dosahování jejich cílů.
  • poskytovat podporu inženýrským činnostem při zlepšování procesů
  • dbát na bezpečnost svou a osob dotčených těmito činnostmi plněním daných norem nebo preventivních opatření
Požadavky
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • znalosti výrobních procesů a jejich zlepšování (Lean, Kaizen...)
  • znalost anglického jazyka na takové úrovni, abyste byli schopni v něm komunikovat na každodenní bázi
  • předchozí zkušenosti ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • ochota občasného cestování
Benefity
  • stravenky
  • roční bonus - Flexipassy
  • firemní akce