LEAN SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-10-400073-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš pořád chuť něco zlepšovat? Nebojíš se argumentovat, když je potřeba něco změnit? Dokážeš prezentovat svoje nápady kolegům a víš co znamenají pojmy LEAN, SMED, Štíhlá výroba? Ano?

Tak to je paráda!

Přijď nám pomoct zlepšit a zefektivnit naše procesy ve výrobě. Ukaž nám jak na to a kde nejlépe udělat změnu k lepšímu. Pořádně nám to vysvětli, ať se té změny nebojíme. Bude to hodně o komunikaci s vedením a s námi s kolegy.

Potřebujeme tě! Co ty na to?

Tak napiš, těšíme se na tebe.

Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání (technické zaměření)
  • Praxe v oboru (vědět jaké jsou principy Štíhlé výroby)
  • Angličtina (měl by jsi umět plynule komunikovat, tvůj nadřízený bude cizinec)
  • MS Office a Excel by měl být hračkou (budeš ho používat denně)
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti (každodenní komunikace s vedením a kolegy)
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na ubytování 2500 Kč a

příspěvek 2000Kč na dopravu pro relokované pracovníky