LEAN SPECIALISTA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-372630
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Velká příležitost pro všechny LEAN specialisty, průmyslové inženýry nebo procesní inženýry!

Pro strojírenský závod působící v Písku v automotive hledáme nového LEANaře / procesního inženýra, který se vrhne na neorané pole a přenastaví výrobní i nevýrobní procesy ve společnosti.

Láká vás uplatnit své znalosti ze štíhlé výroby? Pak vám nabízíme ideální podmínky a podporu od vedení firmy, které je otevřeno všem nápadům a vylepšením.

Co je konkrétní náplní práce LEANaře?

  • Optimalizace procesů a štíhlé výroby
  • Vedení projektů spojených se zlepšováním jak výrobních, tak nevýrobních procesů
  • Zlepšování interní logistiky
  • Kalkulace návratnosti investic spojených se zavedenými LEAN opatřeními
  • Analýza interních dat z výroby a jejich vyhodnocování
  • Školení zaměstnanců ohledně štíhlé výroby a neustálého zlepšování
Požadavky
  • Vzdělání v oboru strojírenství nebo průmyslového inženýrství
  • Praxe ve výrobní společnosti nutná
  • Praxe s metodami štíhlé výroby nutná
  • Znalosti z automotive prostředí velkou výhodou
  • Znalosti LEAN, štíhlé výroby, Kaizen, Kanban, Six Sigma, CI (continuous improvement / neustálé zlepšování)
  • Další znalosti metod užívaných v průmyslovém inženýrství
  • NJ/AJ výhodou, nikoliv podmínkou
  • Schopnost organizace a analýzy procesů ve výrobním podniku
  • Možnost seberealizace při stanovování nových LEAN metod a metod štíhlé výroby
  • Měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost napracovat si hodiny