LEAN SPECIALIST 50 - 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-18-404726-3
Popis pozice

Pracuješ v oblasti lean managementu a chceš se této sféře dál věnovat a posouvat své zkušenosti dál?

Do dynamické společnosti, která neustále roste, hledáme člověka, který bude vyhledávat možnosti optimalizací.

Hlavní úkoly:

  • Aplikovat metod Lean v závodě a implementovat principy 5S s cílem zefektivnit výrobu a zamezit plýtvání na jednotlivých odděleních
  • Nastavovat procesy výroby
  • Optimalizovat procesy ve výrobě
  • Vést Kaizen projektů
Požadavky
  • SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání (preference na technické vzdělání)
  • Praxe na obdobné pracovní pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost metod LEAN, 5S principů, Kaizen
  • Komunikativní anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu až 5500 Kč/měs.
  • Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
  • Flexipass - 6000 Kč/rok
  • Obědy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 14400 Kč/rok
  • Služební notebook a telefon
  • Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu