LEAN ENGINEER

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
8-10-405966-2
Popis pozice

Na pozici LEAN inženýra budete:

  • aktivně přispívat ke stálému zlepšování procesů, jejich vyšší efektivitě a snižování - nákladů
  • koordinovat principy LEAN výroby
  • komunikovat napříč odděleními výrobního závodu
  • pečovat o úpravy layoutu výrobních linek
  • vedení příslušné administrativy k LEAN procesům
  • školení zaměstnanců ohledně zlepšovacích návrhů v oblasti LEAN úprav
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technické)
  • schopnost komunikovat v AJ na denní bázi (písemně, ústně)
  • zkušenosti s implementací principů LEAN výroby (GEMBA, SMED, KAIZEN, HOSHIN, Visual Management)
  • znalost ERP a výrobních systémů
Benefity

pružná pracovní doba

týden dovolené navíc

příspěvek na dopravu, pojištění

kariérní růst a vzdělávání

stravenkový paušál

firemní akce a jiné benefity