Lakýrník

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
9-18-351652
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici lakýrníka a hledáte změnu? Pojďte pracovat pro jednu výrobní firmu v Plzni, která momentálně hledá právě Vás.

Náplní Vaší práce bude:

  • lakování výrobků vysokotlakem a mokrou cestou
  • míchání správných odstínů barev pro jednotlivé výrobky
  • spolupracovat s kolegy ve Vašem týmu a napříč firmou
Požadavky
  • technické vzdělání bude výhodou
  • zkušenosti z výborní společnosti
  • zkušenosti s lakováním mokrou cestou
  • ochotu pracovat na 3 směny
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravování v závodní kantýně
  • příspěvek na další vzdělávání, popřípadě kulturu a sport