LAKOVACÍ SPECIALISTA l 60 000 Kč l PRAHA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-18-405242
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený lakovací specialista a domluvíte se plynule anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Buďte náš LAKOVACÍ SPECIALISTA!

Co Vás čeká na této pozici?

  • Spolupráce na zlepšování procesů lakovny s inženýringem
  • Navrhování zlepšení stávajících procesů v oblasti lakování a povrchových úprav
  • Pokovování, lakování a povrchové úpravy materiálu
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe v oboru lakování a povrchových úprav
  • Znalost cizího jazyka (němčina nebo angličtina) na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s MS Office
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny pracovního volna,
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Benefit Plus Cafeterie – 1500 Kč/měsíčně
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (cena oběda 15 Kč)