KVALITKA! | DODAVATELSKÁ | I PRO JUNIORY!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
6-10-384155
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Razíš heslo, že KVALITA je zárukou úspěchu? Pokud jsi tak trochu puntičkář/ka a vše potřebuješ mít pod kontrolou, tak dávej pozor! Se změnou ročního období může přicházet i změna zaměstnání!

Jsme nadnárodní společnost s působením na Vysočině a do svého týmu hledáme SPECIALIST(K)U DODAVATELSKÉ KVALITY. Máš zkušenosti na obdobné pozici, rád/a komunikuješ v angličtině a znalost pojmů FMEA, 8D a 5W máš v malíku? Pokud k tomu všemu ovládáš Excel, jsi náš člověk! U nás budeš ten, kdo bude kontrolovat nakupovaný materiál, denně komunikovat s dodavateli a řešit související problémy na svěřeném úseku.

PS: NEBRÁNÍME SE ANI JUNIORŮM!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na úrovni B2
  • Zkušenost s kvalitou
  • Znalost MS Office
  • Výhodou je znalost základních nástrojů kvality a orientace v SAPU
Benefity
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Flexipass
  • Firemní akce