KVALITÁŘ | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-405950-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

K posílení týmu ve strojírenské firmě na Táborsku hledáme nového kolegu na pozici PRACOVNÍKA ZAJIŠTĚNÍ KVALITY.

Co je náplní vaší práce:

  • řízení a vyhodnocování zákaznické a dodavatelské kvality
  • zpracování a evidence reklamací včetně zpracovávání 8D reportů
  • koordinace analýz problémů ve spolupráci s pracovníky ostatních oddělení
  • návrh/schvalování/kontrola nápravných a preventivních opatření
  • vedení administrativy potřebné pro reklamace
Požadavky

SŠ vzdělání technického směru

Praxi v oboru kvality - PODMÍNKA

Angličtina na komunikativní úrovni (B1)

Alspoň částečné povědomí o nástrojích kvality (8D reporty, Ishikawa, 5proč, atd.)

Orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci

Organizační schopnosti, výborné vyjadřovací schopnosti

Řidičské oprávnění skupiny B

Praxe v automotive VÝHODOU

Benefity

5 týdnů dovolené

Pololetní prémie

Stravenky v hodnotě 150kč/den

Jazykové kurzy