KVALITÁŘ | AJ | NEVÝROBNÍ ZÁVOD | okr. TŘEBÍČ

Referenční číslo
6-10-359675
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nechcete již pracovat v hlučném prostředí výrobního závodu?

Nyní máte možnost zůstat v oblasti kvality, ale v čistém a klidném prostředí.

Pokud znáte dobře nástroje pro řízení kvality ve strojírenství a umíte anglicky, pak NEVÁHEJTE!!!

Vaší náplní práce bude:

  • komunikace jak s dodavateli, tak i zákazníky v anglickém jazyce
  • řešení reklamací (interně + externě)
  • zodpovědnost za dosahování kvality a produktivity
  • zlepšování procesů a preventivních opatření
  • pravidelný reporting
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost angličtiny na velmi dobré úrovni - denní komunikace!
  • praxe na obdobné pozici - 2-3 roky
  • znalost nástrojů řízení kvality (8D REPORT)
  • MS Office, SAP výhodou
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • nadnárodní společnost
  • moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • odborná školení, jazyková výuka
  • možnost dalších příplatků a bonusů
  • závodní stravování