KRESLIČ/KA - RÝSOVAČ/KA ranní směna

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
28 000 - 33 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
12-10-406822
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do strojírenské výrobní firmy hledáme kolegu/kolegyni na pozici

RÝSOVAČ - RÝSOVAČKA.

Co budete dělat:

Jedná se především o překreslování-orýsování rozměrů dílců z výkresů na materiál, ze kterého se má díl opracovat (vyřezat, vyvrtat, obrousit apod.)

Takže součástí práce bude:

  • Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace.
  • Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí.
  • Překreslení rozměrů z výkresu na materiál, který se má opracovat s použitím rýsovacích pomůcek (tužka, šablony, kružítko apod.)
  • Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel.
  • Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, překreslení os v jednotlivých rovinách a roztečích.
  • Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů.
  • Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnosti práce.
  • Nedílnou součástí je práce s vnitropodnikovím informačním ERP systémem.
  • ranní směna 6-14,30

Smlouva na HPP, nástup dle domluvy.

Požadavky
  • SOU či SŠ technického směru
  • čtení technických výkresů
  • ideální je praxe třeba jako zámečník, technolog, nástrojař nebo obráběč
  • znalost práce na PC
  • pečlivost
  • může být i méně zkušeností, lze i absolvent technické školy.
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • 10 % prémie/měs.
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • měsíční prémie
  • firemní stravování
  • firemní akce